В м. Цахкадзор, Республіка Вірменія, відбулося третє засідання Робочої групи Регіональної співдружності в галузі зв’язку (РСЗ), на якому розглянуто питання підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року (ВКР-15) та Асамблеї радіозв’язку 2015 року (АР-15).

В засіданні брали участь делегації адміністрацій зв’язку Вірменії, Білорусі, Киргизстану, Казахстану, Російської Федерації, України, Узбекистану, Туркменістану, а також на правах запрошених, представники Міжнародного союзу електрозв’язку.

До складу делегації від України увійшли й фахівці Українського державного центру радіочастот.

На засіданні обговорено питання щодо відпрацювання низки робочих матеріалів та проекту позиції АЗ РСЗ з пунктів порядку денного ВКР-15. Зокрема, щодо розподілу спектру рухомій службі на первинній основі та визначення додаткових смуг частот для систем ІМТ, стосовно можливості використання смуги частот 694-790 МГц рухомою службою, а також досліджень, які стосуються можливого зменшення координаційної дуги та технічних критеріїв при застосуванні окремих пунктів Статті 9 Регламенту радіозв’язку щодо координації супутникових мереж.

Представники адміністрацій зв’язку, крім того, розглянули питання щодо внесення змін до процедур координації супутникових мереж, реєстрації частотних присвоєнь з метою сприяння більш раціональному та ефективному використанню частотно-орбітального ресурсу, додаткових розподілів фіксованій супутниковій службі у смугах частот від 10 до 17 ГГц тощо.

Наступне засідання РГ Регіональної співдружності в галузі зв’язку з питань підготовки до ВКР-15/АР-15 планується провести в столиці Республіки Білорусь у квітні 2014 року.

Start typing and press Enter to search