За результатами перевірки вносяться зміни до атестату акредитації ООВ/ОС УДЦР із збереження його терміну дії

Днями представники Національного агентства з акредитації України (НААУ) провели перевірку діяльності акредитованого органу з оцінки відповідності ДП «Український державний центр радіочастот» (ООВ/ОС УДЦР).

Основною метою перевірки, яка здійснювалася шляхом нагляду, є впровадження в Україні стандарту «Оцінювання відповідності – Вимоги до органів, що сертифікують продукцію, процеси та послуги» ISO/IEC 17065:2012, а також встановлення Європейською асоціацією з акредитації граничного терміну впровадження стандарту ISO/IEC 17065:2012.

Результати перевірки позитивні. Вони в повній мірі підтверджують відповідність органу сертифікації ООВ/ОС УДЦР вимогам ISO/IEC 17065:2012.

За результатами перевірки вносяться зміни до атестату акредитації ООВ/ОС УДЦР із збереження його терміну дії.

Раніше повідомлялося, що в рамках надання послуг Замовникам щодо оцінки відповідності продукції, призначеної для експорту в країни ЄС, Центр з сертифікації Українського державного центру радіочастот провів комплексні випробування продукції на відповідність міжнародним стандартам.

Протоколи випробувань ЦС УДЦР подані до органу з оцінки відповідності – Британської Сертифікаційної Ради з Телекомунікацій (TÜV SÜD BABT) – для отримання європейського сертифікату

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search