Для забезпечення належного рівня професійної підготовки працівників, підвищення ефективності їх праці в УДЦР прийнято рішення щодо розробки Програми професійного розвитку працівників Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

Реалізувати цю програму передбачається через проведення атестації працівників, оцінки їх професійного рівня та визначення відповідності кваліфікаційним вимогам і посадовим обов’язкам.

Атестація керівників, працівників структурних підрозділів та філій, констатується у відповідному наказі має здійснюватися за допомогою дистанційного тестування.

Для підготовки та впровадження дистанційного тестування при проведенні атестації фахівців, а також при прийомі на роботу нових працівників створено робочу групу на чолі із заступником начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимиром Кіріченком.

Дистанційне тестування забезпечуватиметься через діючі в УДЦР системи дистанційного навчання, електронного підпису, відеозв’язку та локальної мережі УДЦР.

Тестування працівників дозволить виявити рівень професійних знань та навичок, які їм потрібні для успішної реалізації поточних і перспективних завдань підприємства на конкретному робочому місці.

Start typing and press Enter to search