Днями Апеляційний суд міста Києва відхилив скаргу ТОВ «Мікснет» до ПАТ «Укртелеком» і тим самим підтвердив повноваження УДЦР зі складання протоколів вимірювання телекомунікаційних мереж операторів.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор Департаменту вимірювання телекомунікаційних мереж Михайло Матяшенко.

Він, зокрема, відзначив, що рішенням судових інстанцій підтверджено, що УДЦР є незалежним органом, який може використовуватися в якості третьої сторони під час фіксації порушень нормативно-правових актів в галузі телекомунікацій як з боку операторів, так і абонентів, а його протоколи вимірювання телекомунікаційних мереж та дії фахівців є цілком правомірними.

Нагадаємо, що в ході робіт за відповідним договором з ПАТ «Укртелеком», на мережах оператора фахівці УДЦР зафіксували факти використання телефонних номерів номерної ємності ТОВ «Мікснет» для підміни номеру абонента «А» при завершенні вхідного міжнародного трафіка голосової телефонії на телекомунікаційних мережах загального користування. При цьому: з телекомунікаційного обладнання мережі ТОВ «Мікснет» на мережу ПАТ «Укртелеком» надходив міжнародний трафік голосової телефонії під виглядом викликів національної мережі, минаючи МЦК, що є порушенням чинного законодавства та нормативних документів в галузі телекомунікацій.

За неналежне виконання договору про взаємоз’єднання між операторами, ПАТ «Укртелеком» направив до Господарського суду м. Києва позовні вимоги про стягнення з ТОВ «Мікснет» штрафу, до яких були долучені  протоколи вимірювань УДЦР.

«Саме ці протоколи стали визначальними для прийняття рішення Господарським судом України м. Києва про стягнення штрафу з ТОВ «Мікснет», і це в черговий раз підтверджено Апеляційним судом міста Києва», наголосив Михайло Матяшенко.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search