З 14 по 18 вересня у м. Берген (Норвегія) відбудеться 8-е засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій пошти та зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року (ВКР-15).

У роботі 8-го засідання CPG братимуть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління користуванням радіочастотним ресурсом держав-членів СЕПТ, координатори СЕПТ з пунктів порядку денного ВКР-15, представники Міжнародного союзу електрозв’язку та інших зацікавлених міжнародних та регіональних телекомунікаційних організацій.

УДЦР також є активним учасником заходів з підготовки до ВКР-15 та діяльності відповідної міжвідомчої робочої групи, яка складається з представників центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.

Зокрема, радник генерального директора з питань радіочастотних присвоєнь Анатолій Тичинський, визначений координатором Робочої групи з пунктів 1.1 (щодо розподілу додаткових смуг частот для перспективних систем рухомого зв’язку IMT/LTE (система рухомого зв’язку довготривалої еволюції) і п.1.2 (щодо розподілу смуги частот 694-790 МГц для рухомої служби радіозв’язку (так званого “другого цифрового дивіденду”).

Заступник директора департаменту радіослужби Дмитро Проценко є членом Координаційної групи CPG та обіймає посаду координатора СЕПТ з п.8 порядку денного ВКР-15 (щодо виходу країн з приміток регламенту радіозв’язку).

Під час засідання учасники розглянуть інформацію щодо результатів 40-го засідання Комітету електронних комунікацій, пов’язаних з діяльністю CPG-15, звіти відповідних проектних груп, ознайомляться зі станом діяльності СЕПТ щодо підготовки до Асамблеї радіозв’язку-2015.

Крім того, візьмуть участь у розгляді вхідних внесків до роботи CPG -15, а також в обговоренні та схваленні остаточної позиції СЕПТ з усіх пунктів порядку денного ВКР-15, АР-15 і Резолюції 185 Повноважної конференції МСЕ 2014 року «Глобальне стеження за рейсами цивільної авіації».

Отримана під час засідання інформація буде врахована при формуванні пропозицій УДЦР щодо приєднання України до позиції країн-членів СЕПТ на ВКР-15.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search