15–18 вересня 2014 року в Берліні (Німеччина) проходитиме засідання Робочої групи „Комітет з політики МСЕ“.

На захід, який проходитиме під егідою Європейської конференції адміністрацій пошти та телекомунікацій (СЕРТ), запрошені представники Українського державного центру радіочастот.

Українські фахівці представлять на Робочій групі внески Адміністрації зв’язку України, що були ініційовані Українським державним центром радіочастот. Зокрема, з розробки загальноєвропейських пропозицій до роботи Повноважної конференції Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) 2014 року з питань покращення засобів з виявлення, усунення та запобігання випадкам шкідливих радіозавад, які впливають на супутникові системи зв’язку, а також стосовно можливого удосконалення методів роботи Радіорегламентарного комітету МСЕ.

Прийняття відповідного рішення Повноважною конференцією МСЕ сприятиме налагодженню співпраці між МСЕ та УДЦР в сфері космічного моніторингу.

Слід зазначити, що розгорнута в УДЦР станція космічного моніторингу є частиною міжнародної системи радіоконтролю та зареєстрована в Списку VIII МСЕ „Список міжнародних станцій моніторингу“ разом зі станціями космічного моніторингу 7 інших країн світу, таких як Японія, Німеччина, Корейська Республіка, США, Російська Федерація, Китай і Аргентина.

Start typing and press Enter to search