Змагання проходитимуть 11-13 вересня 2015 року на базі спортивного комплексу «Наука–Спорт».

Організатором змагань виступили Український державний центр радіочастот та Київська міська організація «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак», які завжди роблять дуже багато корисних справ задля популяризації здорового способу життя, підвищення ролі фізичної культури й спорту та організації активного відпочинку.

Турнір проходитиме за участю 8 команд.

Треба зазначити, що Всеукраїнський турнір з футзалу проводився за ініціативи УДЦР з 2007 року. З 2012 року він входить до офіційної програми Київської міської спартакіади «Здоровий киянин». За останні 8 років в турнірі взяло участь 96 команд, які представляли 11 міст України.

Футбольна команда Українського державного центру радіочастот чотири рази ставала володарем Перехідного Кубку цього турніру.

Довідково: Олег Міненков (1963-2006 рр.) працював в Українському державному центрі радіочастот на посаді заступника начальника Центру.
У вільний від роботи час він приділяв велику увагу розвитку фізичної культури на підприємстві та був фундатором футбольної команди УДЦР. Власне, з цього часу почала писатися футбольна та в цілому спортивна історія Українського державного центру радіочастот.

Турнір відбудеться за адресою м. Київ, проспект А.Вернадського, 32.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search