2-3 лютого у Тбілісі (Грузія), відбудуться установчі засідання з питань бенчмаркінгу (BEWG) та з питань використання діапазону частот 700 МГц (SEWG).

У складі української делегації є також представники Українського державного центру радіочастот. В якості експертів вони працюватимуть у робочій групі з питань використання діапазону 700 МГц Мережі регуляторних органів електронних комунікацій країн Східного партнерства.

Участь у засіданні братимуть також представники регуляторних органів або відповідних міністерств країн Східного партнерства та країн-членів ЄС. Зокрема, експерти з Азербайджану, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Республіки Вірменія, Республіки Польща, Румунії, Литовської Республіки та інші експерти Органу Європейських регуляторів електронних комунікацій.

Слід нагадати, що основною метою SEWG є розгляд і визначення шляхів узгодженого підходу для майбутнього використання ДВЧ-діапазону, зокрема, для піддіапазонів 470-694 МГц, 694-790 МГц та 790-862 МГц, та створення платформи для обміну думками і досвідом, щоб направити спільні зусилля на вирішення поточних та майбутніх викликів у сфері регулювання, а також розвитку колегіальних робочих відносин між фахівцями.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search