12–14 квітня в м. Бонн, Федеративна Республіка Німеччина, відбудеться перше засідання Групи з підготовки до конференції (CPG19) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ), якій доручено провести необхідні дослідження щодо підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

Від України в роботі CPG19 братиме участь делегація Українського державного центру радіочастот (УДЦР) на чолі з радником генерального директора з питань радіочастотних присвоєнь підприємства Анатолієм Тичинським.

Впродовж наступних чотирьох років CPG19 повинна забезпечити формування і обґрунтування спільної позиції 48 країн-членів СЕПТ та розробку загальноєвропейських пропозицій на ВКР-19. З цією метою на своєму першому засіданні CPG19 має розглянути результати 1-ї сесії Підготовчих зборів до ВКР-19 Міжнародного союзу електрозв’язку, створити  відповідні проектні групи, обрати Віце-голів CPG19 та Голів проектних груп, а також призначити представників адміністрацій зв’язку на посади Координаторів СЕПТ з кожного пункту порядку денного ВКР-19.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search