15-21 травня 2016 року представники УДЦР візьмуть участь у міжнародному навчальному курсі ”Управління радіочастотним спектром” в Республіці Корея, де вони перебуватимуть на запрошення Міністерства науки, інформаційно-комунікаційних технологій та перспективного планування Республіки Корея та Національної агенції розвитку ІТ індустрії цієї країни.

Відповідно до програми навчального курсу, українські фахівці ознайомляться з досвідом Республіки Корея щодо загальних принципів управління радіочастотним спектром,  сучасними тенденціями та правилами контролю за його використанням, а також обміняються інформацією з колегами щодо поточного стану та тенденцій розвитку управління спектром в країнах-учасницях навчального курсу.

Планується, що в рамках заходу делегація УДЦР представить корейським колегам проект вітчизняної концепції інформаційно-технологічної системи моніторингу, сподіваючись на її широке обговорення серед спеціалістів, поради та пропозиції для її удосконалення.

Для довідки: Міністерство науки, інформаційно-комунікаційних технологій та перспективного планування Республіки Корея (MSIP) відповідає за формування та реалізацію політики у сфері управління радіочастотним ресурсом. MSIP проводить міжнародні навчальні курси з питань ІКТ з 1998 року. За цей період в курсах брали участь понад 4000 спеціалістів з усього світу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search