13–17 жовтня 2014 року у м. Майнц (ФРН) відбудеться 16-е засідання з питань міжнародного космічного радіомоніторингу. Організатором засідання виступила Федеральна агенція з питань мереж, електроенергії, газу, зв’язку, пошти та залізничного транспорту Федеративної Республіки Німеччини.

На засідання запрошені представники регуляторних органів, адміністрацій зв’язку, які займаються питаннями радіомоніторингу космічних служб, а також спеціалісти компаній-виробників обладнання та інших організацій, що мають відношення до супутникової індустрії.

Від України у заході братиме участь делегація Українського державного центру радіочастот на чолі з директором з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ Володимиром Кіріченко.

В ході засідання учасники планують розглянути проблемні питання, які пов’язані з радіомоніторингом космічних служб, випадками створення завад космічним службам та визначенням шляхів їх усунення.

Також передбачено відвідування спеціалістами виставки новітнього обладнання космічного радіомоніторингу та ознайомлення з сучасними технологічними розробками і методами здійснення РЧМ.

В рамках засідання відбудеться обмін досвідом з провідними фахівцями світу у сфері радіочастотного моніторингу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search