31 липня о 13.00 в УДЦР відбудеться засідання Комітету з конкурсних торгів держпідприємства щодо ситуації, що склалася з впровадженням послуги MNP в Україні.

Необхідність проведення цього засідання викликана тим, що вже другий рік поспіль триває судова тяганина між компаніями, які свого часу брали участь у тендері на впровадження послуги з перенесення номерів. Наразі перспективи судового визначення переможця цього тендеру через відсутність прецедентів розв’язання подібних спорів між суб’єктами господарювання, невизначені та довготривалі.

Члени Комітету з конкурсних торгів УДЦР мають ухвалити відповідальне рішення, яке б сприяло розв’язанню цієї проблеми та допомогло якомога скоріше реалізувати державне завдання із впровадження в Україні послуги перенесення номерів.

Для забезпечення максимальної прозорості та відкритості засідання Комітету з конкурсних торгів щодо ситуації з впровадженням MNP в Україні транслюватиметься на каналі УДЦР в Ютуб – https://www.youtube.com/channel/UCQBM6zrx4vyjGEN4KgvNnpg

На захід запрошуються учасники конкурсних торгів, представники мобільних операторів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Акредитація ЗМІ проводитиметься до 11:00 31 липня за тел: 422-80-54 та 050-386-69-18.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search