Про це прес-службі УДЦР повідомив директор департаменту  IT держпідприємства Андрій Кузміч, коментуючи стан справ з ходом впровадження послуги із перенесення номерів.

За словами керівника департаменту, на сьогоднішній день вже розроблені та затверджені Технічне завдання на створення Автоматизованої інформаційної системи “Централізована база даних перенесених номерів” (АІС ЦБД ПН) та Технічне завдання на створення комплексної системи захисту інформації в АІС ЦБД ПН, яке погоджено Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Виконавцем проекту компанією “ЕС Ай Центр” розроблені та надані Замовнику на погодження документація Техноробочого проекту створення АІС ЦБД ПН, Техноробочого проекту створення КСЗІ в АІС ЦБД ПН, а також Програма державної експертизи у сфері технічного захисту інформації комплексної системи захисту інформації в Автоматизованій інформаційній системі «Централізована база даних перенесених номерів».

Окрім цього, виконавцем вживаються заходи із закупівлі необхідного обладнання та обстеження умов його розміщення на майданчиках основного та резервного Центрів обробки даних.

«Всі етапи створення АІС ЦБД ПН перебувають під контролем підприємства. Національним регулятором із залученням операторів, Замовника та Виконавця проекту, здійснюється регулярна оцінка ходу його виконання. Ми не очікуємо ніяких проблемних ситуацій, які могли б вплинути на плановий термін впровадження АІС ЦБД ПН, ні з боку Виконавця ні з боку Замовника», – наголосив директор департаменту  IT держпідприємства Андрій Кузміч.

Нагадаємо, що створення  Централізованої бази даних перенесених номерів заплановано завершити в першій декаді квітня.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search