Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив директор з фінансових питань державного підприємства Андрій Кишинський.

Він також зазначив, що держава приділяє велику увагу функціонуванню державного сектору економіки. В червні 2016 року були внесені зміни до Господарського кодексу України, які зобов’язують державні підприємства проводити перевірку річної фінансової звітності та оприлюднювати результати про свою діяльність шляхом розміщення на власній веб-сторінці або на офіційному веб-сайті суб’єкта управління об’єктами державної власності.

«Для оцінки реального стану підприємства не існує кращого інструменту, ніж проведення незалежного аудиту та оприлюднення його результатів. Саме тому керівництвом УДЦР було ініційовано проведення третього незалежного міжнародного аудиту фінансової звітності підприємства та оприлюднення його результатів у визначені строки», – наголосив Андрій Кишинський.

У звіті аудиторської компанією «великої четвірки» ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс» також зазначено, що фінансова звітність УДЦР відображена достовірно в усіх суттєвих аспектах, а фінансовий стан УДЦР на 31 грудня 2016 року, його фінансові результати та рух грошових коштів за фінансовий 2016 рік відповідає Міжнародним стандартам фінансової звітності («МСФЗ»).

«Отримання безумовно-позитивного висновку міжнародних аудиторів за 2016 рік це переконливий доказ відкритої та прозорої фінансової діяльності УДЦР, підтвердження правильності розпорядчих рішень та ефективного використання державних коштів з метою забезпечення виконання функцій підприємства», – заявив Андрій Кишинський.

Він також нагадав, що вже третій рік поспіль УДЦР отримує безумовно-позитивні висновки незалежних аудиторів щодо Міжнародних стандартів фінансової звітності підприємства. Перший звіт було отримано за аудит фінансової діяльності за 2014 рік, другий – за 2015 рік.

Ознайомитися з повним висновком аудиторської компанії «ПрайсвотерхаусКуперс» щодо фінансової звітності УДЦР за 2016 рік можна за посиланням:http://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2017/04/Zvit-nezalezhnih-auditoriv-za-2016.pdf

Довідково: Проведення  незалежного міжнародного аудиту передбачено вимогами Постанови КМУ № 390 від 04.06.2015 року.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search