В м. Мінськ (Республіка Білорусь) відбулася зустріч делегацій адміністрацій зв’язку України та Республіки Білорусь, що була присвячена координації супутникових мереж обох держав.

Від України у заході брала участь делегація Українського державного центру радіочастот на чолі з начальником управління науково-методичного забезпечення Володимиром Корсаком.

Під час зустрічі сторони розглянути запропоновані білоруською стороною варіанти процедури координації супутникової мережі BLR-FSS-51,5E та виділення України UKR00000 у Плані фіксованої супутникової служби Додатку 30 В Регламенту радіозвязку.

Конструктивний діалог буде продовжено.
Для довідки

Державне підприємство „Український державний цент радіочастот” належить до сфери управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації і відповідно до „Положення про порядок взаємодії органів державної влади при здійсненні міжнародно-правового захисту радіочастотного ресурсу України” бере участь у заходах з міжнародної координації супутникових мереж України та інших держав.

Start typing and press Enter to search