2013-12-23-top

Сьогодні, 23 грудня 2013 року, адміністрація Українського державного центру радіочастот зустрілася з ветеранами – з тими, хто у свій час працював на підприємстві, а зараз перейшов до категорії пенсіонерів. Спілкувалися з ветеранами заступник начальника УДЦР Вадим Ковальський та заступник голови профспілки підприємства Галина Лопаткіна, яка вже майже 45 років працює на підприємстві і фактично стояла у його витоків, разом з іншими фахівцями писала його історію.

Вадим Ковальський доповів гостям про те, чого вдалося досягти трудовому колективу на цей час, а також про те, які завдання ставлять перед собою працівники на найближчу перспективу.

– У наші успіхи, в те, що підприємство успішно розвивається та з року в рік нарощує виробничі показники, – сказав, зокрема, заступник начальника УДЦР, – міцний фундамент заклали саме ви. І керівництво центру щиро вдячне вам за це.

На завершення бесіди він привітав присутніх з новорічними та різдвяними святами, побажав ветеранам доброго настрою, міцного здоров’я, благополуччя та впевненості у краще майбутнє.

Ветерани подякували за увагу до них, постійну підтримку і гостинність, а також за те, що під час таких зустрічей вони мають можливість поспілкуватися між собою та з тими, хто продовжує справу попередніх поколінь.

Завтра первинна профспілкова організація УДЦР проводитиме новорічну ялинку для маляток.

– Ми хочемо, – говорить голова профспілки Любов Пінчук, – щоб і дітки наших працівників відчули радість наближення Нового року. Ці почуття неодмінно передадуться батькам. А це і буде своєрідним стимулом для них в роботі. Більш міцними і щасливими стануть і наші родини.

 

Start typing and press Enter to search