27 січня 2017 року в УДЦР відбулася щорічна профспілкова конференція, на якій делегати профспілкових організацій Головного офісу та філій підприємства обговорили положення Колективного договору, їх виконання, внесені зміни та доповнення до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом державного підприємства «Український державний центр радіочастот», який представляє Об’єднана первинна профспілкова організація, на 2017 – 2018 роки.

Як відзначив в коментарі прес-службі УДЦР виконавчий директор підприємства Вадим Гулько, колективний договір між адміністрацією та профспілками спрямований на захист працівників, їх оздоровлення, лікування, забезпечення гідної оплати праці, а його укладанню передувала активна робота адміністрації підприємства та членів профспілки, а також кожного з працівників, які цього року чудово виконали трудовий план та досягли високих результатів у роботі.

«Завдяки колективно-договірному регулюванню на підприємстві ми забезпечили ефективну зайнятість працівників, достойну зарплату, дотримання законодавчо встановленого режиму робочого часу та гарантований соціальний захист працюючих», – наголосив виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько.

 Зі свого боку члени профспілки відзначили, що спільними зусиллями адміністрації та профспілки на підприємстві створені належні умови праці, поліпшено програмне забезпечення, проводиться навчання по підвищенню кваліфікації працюючих. Профком здійснює постійний контроль щодо створення здорових та безпечних умов праці.

Колективним договором, який вступив в дію з моменту його ухвалення, сторони зобов’язалися дотримуватися принципів соціального партнерства, взаємної конструктивності і відповідальності.

Нагадаємо, що напередодні – 25 січня відбулася звітна виборча конференція первинної профспілкової організації УДЦР. В рамках засідання голова первинної профспілкової організації Любов Пінчук прозвітувала про виконану роботу за 5  років роботи, розповіла про здобутки колективу та надання пільг, допомоги і заохочення фахівцям Центру.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search