Абсолютною чемпіонкою турніру «Снайпер столиці» стала представниця УДЦР – Світлана Сербіна

Нещодавно у спортивному комплексі «Наука» відбувся чемпіонат міста Києва з кульової стрільби «Снайпер столиці»  серед столичних команд підприємств та організацій, який проводився у рамках програми Київської міської спартакіади «Здоровий киянин – 2017».

Як зазначив у коментарі прес-службі УДЦР інструктор-методист з фізичної культури та спорту підприємства Олег Тепцов, не дивлячись на те, що наше підприємство вперше брало участь у змаганнях з кульової стрільби, наш дебют виявився досить успішним.

Дійсно, команда УДЦР у складі Петра Агапова, Вячеслава Гоненка та Світлани Сербіної посіла 3 командне місце із 23 команд учасниць, а переможницею стала Світлана Сербіна, яка у фіналі вибила 95 очок із 100 і посіла перше місце не тільки у своїй категорії, а стала абсолютною чемпіонкою турніру, оскільки у чоловічій категорії переможець вибив 94 очки із 100.