Український державний центр радіочастот спільно з Бюро розвитку електрозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку провели курс дистанційного навчання за темою „Основи радіочастотного моніторингу”, в якому взяли участь спеціалісти країн СНД.

 

Навчальний процес, який очолювали заступник начальника УДЦР Володимир Титаренко та начальник сектору учбово-методичної роботи  УДЦР Анатолій Кучеренко, проходив в рамках програми МСЕ „Управління та нагляд за використанням радіочастотного спектру”.

 

Курс дистанційного навчання передбачає засвоєння місця та ролі системи радіочастотного моніторингу в управлінні використанням радіочастотного ресурсу, вивчення принципів побудови та застосування систем радіочастотного моніторингу, ознайомлення з методами вимірювань основних параметрів радіовипромінювань та набуття навичок користування сучасними аналізаторами спектра.

 

Навчання на курсі забезпечувалося за допомогою Інтернет, з використанням технічних засобів Українського державного центру радіочастот на сайті www.ucrf.gov.ua.

 

З метою підвищення ефективності навчання з його учасниками проведено анкетування, в ході якого стало відомо, що 92% опитаних фахівців задоволені запропонованим курсом дистанційної освіти, а 87% з них виявили бажання удосконалювати знання на цих курсах й у подальшому.

 

За результатами анкетування визначено також пріоритетні теми для подальшого навчання. Найбільшу зацікавленість виявлено до тем, пов’язаних з радіомоніторингом нових видів радіозв’язку, засвоєнням сучасних засобів радіомоніторингу та методів вимірювань параметрів радіовипромінювань.

Start typing and press Enter to search