Всеукраїнський турнір з футзалу „Меморіал Олега Мінєнкова” стартуватиме 3 вересня на київському УСБОП „Святошин”. Турнір проводиться за ініціативи та підтримки Українського державного центру радіочастот. Метою традиційних змагань є розвиток і популяризація футзалу в галузі зв’язку, а також вшанування пам’яті Олега Мінєнкова.

 

Олег Валерійович Мінєнков (1963 – 2006 рр.) працював в Українському державному центрі радіочастот на керівних посадах з 2002 по 2006 рік. Він професійно організовував та забезпечував роботу підрозділів служби інфокомунікацій, інформаційно-аналітичну діяльність Центру „Укрчастотнагляд”. Брав участь у програмах та заходах міжнародного співробітництва щодо підвищення ефективності боротьби з незаконним пропуском міжнародного трафіку. Взаємодіяв з правоохоронними органами з питань виявлення і попередження порушень в галузі телекомунікацій. Мінєнков був умілим й ініціативним керівником, висококваліфікованим та досвідченим фахівцем.

 

Він також всіляко підтримував активний спосіб життя, власним прикладом залучав співробітників до занять спортом. Завдяки ініціативі Олега Мінєнкова в Центрі „Укрчастотнагляд” було створено команду з міні-футболу. Власне, з цього часу і розпочала писатися футбольна, а за останні два роки й спортивна історія Українського державного центру радіочастот.

 

В січні 2006 року підчас службового відрядження раптово перестало битися серце Мінєнкова Олега Валерійовича.

 

Пам’ять про Олега Мінєнкова живе в серцях працівників УДЦР. На його честь проводиться Всеукраїнський турнір з футзалу, організаторами якого є державне підприємство „Український державний центр радіочастот” та Київське міське ФСТ „Спартак”.

 

Кращі футбольні колективи цього, вже четвертого, турніру та гравці будуть нагороджені пам’ятними кубками і дипломами.

 

Зараз „Перехідним Кубком” володіє команда Українського державного центру радіочастот.

 

2010-08-27_p01

Start typing and press Enter to search