Всього за період з 05 по 11 листопада підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  30039 РЕЗ, виявивши 43 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 233 незаконно діючих пристрої

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено в Черкаській – 62,
Запорізькій – 27, Полтавській  –  26, Івано-Франківській – 18, Дніпропетровській області – 17. Виявлено та усунено дію 14 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 113 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Також протягом цього часу фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 698 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2858 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 577 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7769 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 7769 абонентам.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 05 по 11 листопада до бази даних внесено 81707 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 43 випробування.

Start typing and press Enter to search