УДЦР є державним підприємством, тому ми будемо проводити закупівлю послуги MNP виключно в рамках Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Про це повідомив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун в інтерв’ю агентству «Українські новини», оприлюдненому вчора.

Він повідомив, що MNP це не послуга для одного оператора, це послуга для сотень тисяч, а в перспективі, може, й мільйонів абонентів України. За її впровадженням слідкує Президент та Уряд, а контролює національний регулятор.

«Ми зацікавлені провести максимально відкритий та прозорий конкурс, щоб як можна більш авторитетні компанії прийняли участь в ньому. Всім відомо, що більшість компаній з «ім’ям» не хочуть мати діло з державою і брати участь в торгах, так як часто стикаються з проблемами фінансування та корупції. Тому наше завдання – бити у всі дзвони та скрізь говорити ,що у нас проводиться такий конкурс і він буде проведений в рамках закону», – сказав Володимир Корсун.

Генеральний директор також зазначив, що хоче побачити на конкурсі серйозне технічне рішення з використанням не тільки сучасних технічних засобів, але й сучасних програмних продуктів, які застосовуються для вирішення прикладної задачі з впровадження послуги MNP світовими лідерами у цій сфері.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search