21 червня 2011 року об 11:00 в медіа-центрі Українського дому (вул. Хрещатик, 2) за участі Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, членів НКРЗ, керівників структурних підрозділів Комісії, Українського державного центру радіочастот та Державної інспекції зв’язку відбудеться Круглий стіл з темою: «Правила надання та отримання телекомунікаційних послуг в Україні».

 

До участі в заході запрошено представників центральних органів виконавчої влади, Держспецзв’язку, операторів та провайдерів телекомунікацій, громадських організацій, Громадської ради при НКРЗ, Науково-експертної ради НКРЗ та ЗМІ.

 

Для обговорення пропонуються такі теми:

 

 

    1. Правила надання та отримання телекомунікаційних послуг (доповідач – директор Департаменту телекомунікацій НКРЗ Гресько В.П.)
    2. Стан та шляхи запобігання користуванню мобільними терміналами, законність ввезення яких в Україну не підтверджена (доповідач – начальник ДП „Український державний центр радіочастот” Слободянюк П.В.)

 

 

Реєстрація учасників – з  10:30  21 червня.

 

Акредитація представників засобів масової інформації є обов’язковою і триватиме до 17:00 20 червня за телефоном (044) 569-71-03 або по е-mail: press@nkrz.gov.ua.

Start typing and press Enter to search