Анонс
21-23 червня у м. Варшава, Республіка Польща, відбудеться 10-е засідання Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NЕDDІF), організатором якого є Офіс електронних комунікацій Республіки Польща.

До участі у заході запрошені представники адміністрації держав-членів NEDDIF та представники інших адміністрацій зв’язку, які мають статус спостерігачів. Статус спостерігача має й Україна, яка представлена на засіданні фахівцями Українського державного центру радіочастот.

Під час форуму українські фахівці планують провести консультації з делегаціями країн-учасниць 10-го зібрання NЕDDІF щодо підходів й пропозицій з можливого перепланування мереж цифрового наземного телевізійного мовлення, внесення змін до частотного Плану GE06 без подальшого використання смуг радіочастот І-го та ІІ-го цифрових дивідендів.

Для довідки: Північно-Східний форум з питань впровадження цифрового дивіденду (NEDDIF) був створений у 2011 році адміністраціями зв’язку Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки. У 2015 році до NEDDIF приєдналися адміністрації зв’язку Австрії і Румунії, а представники адміністрацій зв’язку України, Болгарії, Білорусі, Молдови, Росії, Данії, та Швеції беруть у них участь у статусі спостерігачів.

На сьогодні основною метою NEDDIF визначено розгляд спільного підходу до використання смуг частот 470-694 МГц, 694-790 МГц, 790-862 МГц.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search