Враховуючи значний суспільний та професійний інтерес до новітньої технології 3G керівництво УДЦР ухвалило рішення щодо регулярного оприлюднення на офіційному сайті даних про кількість проведених розрахунків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та видачі дозволів на їх експлуатацію

У щорічному посланні до Верховної Ради України Президент України Петро Порошенко позитивно оцінив аукціон з продажу ліцензій на зв’язок третього покоління, який за його словами, проходив в чесній і прозорій формі. Схвальну оцінку аукціону було отримано і з боку операторів.

«Через кілька років більше половини абонентів будуть підключені до 3G, а у 2017 році відбудеться, у мене ніяких сумнівів, прозорий конкурс з видачі 4G ліцензій, частот четвертого покоління», – сказав Петро Порошенко.

Максимально сприяють операторам мобільного зв’язку в розгортанні мережі 3G й фахівці Українського державного центру радіочастот.

Як відзначив у своєму коментарі прес-службі підприємства виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич, на сьогоднішній день операторам мобільного зв’язку видано 1502 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та 1141 дозвіл на розміщення РЕЗ. «Одночасно з роботами з розгортання 3G мережі в Україні, спеціалісти УДЦР напрацьовують дані для створення мережі четвертого покоління», – наголосив Ярослав Янушевич.

Також він відзначив, що враховуючи значний суспільний та професійний інтерес до новітньої технології 3G керівництво УДЦР ухвалило рішення щодо регулярного оприлюднення на офіційному сайті даних про кількість проведених розрахунків щодо ЕМС РЕЗ та видачі дозволів на їх експлуатацію.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search