За минулий тиждень за зверненням суб’єктів господарювання до бази даних УДЦР внесено 20 154 міжнародних ідентифікаторів

За період з 21 по 27 травня фахівці УДЦР підготували 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 425 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 709 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 283 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 9 371 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі вони припадають на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 9 363 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 30 177 РЕЗ, виявили 47 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 122 незаконно діючих пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Дніпропетровській – 38, Івано–Франківській – 17, Житомирській – 13, Кіровоградській – 12 областях, а також в м. Києві та Київській області – 23.

Фахівцями виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 60 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 19 випробувань.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 21 по 27 травня до бази даних внесено 20 154 міжнародних ідентифікатори.

Треба відзначити, що після відміни Верховною Радою України обов’язкових процедур їх обліку кодів ІМЕІ на добровільній основі імпортерами внесено в базу понад 1 400 000 кодів.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search