По поверненню з відрядження матеріали курсу були презентовані спеціалістам структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот

Нещодавно фахівці Українського державного центру радіочастот відвідали місто Сеул, де брали участь в навчальному курсі «Управління спектром». Організаторами цього заходу виступили державні установи Республіки Корея, зокрема, Міністерство науки, ІКТ та майбутнього планування, Національна агенція з просування ІТ індустрії, Корейська асоціація просування радіозв’язку та Центральний офіс управління радіозв’язку.

В ході навчального процесу українські фахівці отримали від іноземних колег чимало корисної інформації, яка може бути врахована в ході розбудови системи радіочастотного моніторингу в Україні, а також при внесенні змін до нормативно-правових актів з цього виду діяльності.

– Зважаючи на важливість завдань з радіочастотного менеджменту в Україні ми повинні враховувати й найкращий досвід колег з інших країн, – наголосив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун під час презентації навчального курсу фахівцям структурних підрозділів підприємства.

2015-05-25-05

Презентація “Управління спектром”

Під час презентації були висвітлені, зокрема, питання:

  • Проект “Офіційна допомога розвитку” Республіки Корея;
  • Регуляторні органи і законодавство з питань користування радіочастотним ресурсом в передових країнах;
  • Політика управління спектром та використання радіочастот у Республіці Корея (з акцентом на рухому службу);
  • Система управління спектром в Республіці Корея;
  • Система оцінки відповідності;
  • Інфраструктура системи радіочастотного моніторингу, пеленгація тощо.

В ході презентації фахівці розповіли про свої враження від перебування в Науково-дослідному інституті електроніки та телекомунікацій та регіональній філії Центрального офісу управління радіозв’язком у м. Даеджон.

Значний інтерес учасників та жваві дискусії викликала інформація щодо особливостей видачі дозволів на експлуатацію та термінів їх дії, ліцензування частот для систем мобільного широкосмугового зв’язку, особливостей проведення первинного технічного контролю, засобів радіочастотного моніторингу та пеленгації, тарифної політики радіочастотного органу та політики державних органів Республіки Корея, направленої на розвиток та просування систем зв’язку.

Отримані матеріали будуть ретельно вивчені спеціалістами з можливістю їх врахування в подальшій діяльності Українського державного центру радіочастот.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search