Також підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР та регіональних філій зафіксували на території України 47 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та 181 незаконно діючий пристрій, що використовувалися їх власниками без відповідних дозвільних документів.

Найбільше цих фактів виявлено на Полтавщині (49) та Харківщині (31). Всі виявлені РЕЗ відносяться до радіотехнології широкосмугового радіодоступу.

Також фахівці УДЦР усунули значну кількість порушень (366), зафіксованих раніше.

Спеціалісти держпідприємства підготували за цей період 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1905 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 6595 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1262  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4130 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Спеціалістами УДЦР складено 129 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 27 березня по 2 квітня до бази даних внесено 12137 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 58 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search