Всього плановим технічним радіоконтролем охоплено за період з 10 по 16 вересня 32306 радіоелектронних засобів

Фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 315 висновків щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2222 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1385 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6334 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 61 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 2861 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  32306 РЕЗ, виявили 19 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 131 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено

в Одеській – 45, Дніпропетровській та Хмельницькій – по 14,  Харківській області – 12.

Також виявлено та усунено дію 4 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 69 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 03 по 09 вересня до бази даних внесено 33658 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 40 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search