Також спеціалісти УДЦР підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 174 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, 1045 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 554 дозволи  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3046 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

Підрозділи радіочастотного моніторингу центрального офісу та регіональних філій виявили за тиждень  37 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 74 незаконно діючих пристроїв.

Найбільше порушень виявлено у м. Києві та Київській області (40), Харківщині (22)  та Одещині (11).

За відповідний період фахівцями держпідприємства усунено та приведено у відповідність до вимог чинного законодавства 142 порушення, які були здійснені раніше.

Також виявлено та усунено дію 68 джерел радіозавад.

За тижневий період спеціалістами УДЦР складено 89 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

Минулого тижня до бази даних внесено 1209 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено  протоколами 41 випробування продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search