Дбаючи про свій імідж суб’єкти господарювання продовжують на добровільних засадах вносити коди ІМЕІ до узагальненої бази даних міжнародних ідентифікаторів.

Минулого тижня, за їхніми зверненнями до реєстру кодів було внесено понад 11 300 ідентифікаторів.

Крім того, за період з 12 по 18 червня, фахівці УДЦР підготували 8 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 138 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП, 232 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 799 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічне вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3 916 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі  порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

За тижневий період підрозділи радіочастотного моніторингу виявили в Україні  77 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 112 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу їх кількість зафіксовано на Вінниччині (45),  Дніпропетровщині (38) та  Харківщині (24).

Також виявлено та усунено дію 13 джерел радіозавад.

За минулий тиждень спеціалістами УДЦР складено 78 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності.

Оформлено протоколами 51 випробування продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

 

 

 

 

Start typing and press Enter to search